Представники НУЦЗ України взяли участь у науково-практичному семінарі

Представники НУЦЗ України за допомогою онлайн-зв’язку взяли участь у науково-практичному семінарі «Дотримання академічної доброчесності в закладах вищої освіти», що відбувся 27 вересня у Львівському державному університеті внутрішніх справ. У рамках дискусії йшлося про правові та етичні аспекти застосування штучного інтелекту, його значення у розвитку сучасної освіти в Україні та світі. Було окреслено й важливість стратегії безбар'єрності й толерантної комунікації як інструментів побудови безпечного освітнього середовища.

За підсумками засідання науковці та практики запропонували низку рекомендацій, що стануть підґрунтям для новацій у сфері дотримання принципів доброчесності серед академічних спільнот ЗВО України.