Провели профорієнтаційну роботу та домовились про співпрацю: фахівці НУЦЗ України зустрілися з директорами шкіл Люботинської громади

30 січня відбулась зустріч представників НУЦЗ України з педагогами Люботинської громади. Фахівці університету провели безпековий захід для директорів шкіл щодо алгоритму дій під час сигналу «Повітряна тривога» та під час виявлення вибухонебезпечних предметів. Крім того, представники вищого навчального закладу системи МВС ознайомили керівників шкіл Люботинської громади з Амбасадором у сфері цивільного захисту – НУЦЗ України. Розповіли про умови вступу та навчання в університеті.

Після завершення зустрічі між освітянами закладів середньої та вищої освіти була досягнута домовленість про співпрацю у наукових форумах міжнародних та всеукраїнських рівнів.