Психологи НУЦЗ України та ЧІПБ ім. Героїв Чорнобиля провели групове заняття з елементами тренінгу

14 травня 2024 року в межах Всеукраїнської програми ментального здоров'я, ініційованої першою леді Оленою Зеленською, та в рамках реалізації проєкту «Пункт психологічних практик» начальник сектору психологічного забезпечення Національного університету цивільного захисту України Анна Топчило разом із психологами Черкаського інституту пожежної безпеки ім. Героїв Чорнобиля провели для курсантів групове заняття з елементами тренінгу. Учасниками заходу стали здобувачі вищої освіти І-х курсів факультетів оперативно-рятувальних сил обох закладів вищої освіти . Основною метою заняття на свіжому повітрі було формування командного духу та взаємодії між учасниками.