Ректор, представники керівництва та курсанти НУЦЗУ взяли участь в урочистостях з нагоди Дня Державного Прапора України та Дня міста Харкова

23 серпня у Харкові на проспекті Незалежності відбулися урочистості, присвячені Дню Державного Прапора України та Дню міста Харкова. У заході взяли участь керівництво Харківської облдержадміністрації, Харківської обласної ради, Харківської міської ради, а також керівники силових структур і закладів вищої освіти, учасники й ветерани АТО та ООС, представники органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, громадськості та молоді. Серед присутніх - ректор Національного університету цивільного захисту України Володимир Садковий та проректор з персоналу Андрій Титаренко.

Цього ж дня в Національному університеті цивільного захисту України відбувся урочистий ритуал підйому Державного Прапора України і Прапора Державної служби України з надзвичайних ситуацій з нагоди Дня Державного Прапора України та, відповідно до карантинних вимог, урочисте шикування особового складу університету на територіях за адресами: вул. Чернишевська, 94, вул. Баварська, 7.