09 серпня відбулося нагородження та вручення сертифікатів тренерам та вихованцям щойно відкритої Школи для волонтерів "Open Volunteer School". Нагадаємо, що Школа для волонтерів почала функціонувати за ініціативи 1-го Харківського Гуманітарного Хабу і науково-педагогічні працівники Національного університету цивільного захисту України також долучились до благородної справи як тренери.

Вітав із цією подією присутніх ректор Національного університету цивільного захисту України Володимир Садковий. Він зазначив, що волонтери - це особливі люди, які за покликом серця допомагають людям, не чекаючи подяк, нагород і визнання, але вони також потребують допомоги. А особливо, -  певних навичок і знань для кращої орієнтації в навколишній ситуації та екстреного реагування на надзвичайні обставини. Тому знання, отримані у Школі для волонтерів, допоможуть у їхній безкорисній і вкрай потрібній діяльності.

До волонтерської благородної місії ще на початку війни долучились і науково-педагогічні працівники університету. Вони організовують і розвозять гуманітарну допомогу та надають психологічну допомогу і підтримку людям похилого віку, з інвалідністю, онкологічними захворюваннями, дітям. І сьогодні у Харкові також як тренери проводять навчально-тренінгові заняття з безпеки життя і для волонтерів, і для вимушених переселенців, і для рестораторів та персоналу супермаркетів, зокрема, і для щойно утвореної Школи для волонтерів.

На заході науково-педагогічним працівникам було вручено Подяки від організаторів Школи, ректорові університету – медаль «За сприяння обороні м. Харкова».