Ректор та співробітники НУЦЗУ взяли участь у заходах з нагоди 33-х роковин трагедії на Чорнобильській АЕС

26 квітня у Харкові пройшла низка заходів з нагоди 33-х роковин Чорнобильської трагедії. Ректор Національного університету цивільного захисту України генерал-лейтенант служби цивільного захисту Володимир Садковий та начальник ГУ ДСНС України у Харківській області полковник служби цивільного захисту Олександр Волобуєв взяли участь у церемонії покладання квітів до пам'ятника у сквері Пожежного на вул. Полтавський шлях.

У траурній панахиді й покладанні квітів до пам'ятника жертвам Чорнобильської катастрофи в Молодіжному парку взяли участь голова Харківської обласної держадміністрації Юлія Світлична, представники керівництва Харківської облдержадміністрації, Харківської міської ради, обласних організацій у справах Чорнобильської катастрофи, закладів вищої освіти Харківщини, проректор з персоналу Вадим Попов, науково-педагогічні працівники і курсанти Національного університету цивільного захисту України, ветерани.

У ці квітневі дні, віддаючи данину пам’яті, ми низько схиляємо голови перед тими, хто 33 роки тому усвідомлено і жертовно віддав своє життя та виконав свій найвищий синівський борг перед рідною землею і народом, зупинивши катастрофу, і віддаємо данину живим.

Прес-служба НУЦЗУ