Символ тепла, злагоди та надії:  до НУЦЗ України пластуни привезли Вифлеємський вогонь миру

22 грудня представники Національної скаутської організації України «Пласт» передали Вифлеємський вогонь миру рятувальникам Національного університету цивільного захисту України. Прийняв вогонь ТВО ректора університету Юрій Ключка.

Вже понад 30 років напередодні Різдва представники української скаутської організації «Пласт» беруть участь в естафеті передачі Вифлеємського вогню миру – символу тепла, злагоди та надії.

Під час зустрічі з керівником університету діти розповіли про значення Вифлеємського вогню миру, який покликаний єднати людей навколо ідеалів добра та любові, а також про історію його розповсюдження. Виконали пісню Вифлеємського вогню миру та передали запалені свічки рятувальникам з побажанням, щоб цей вогонь захистив всі українські родини від ворожої агресії та оберігав героїв без зброї під час виконання службових обов’язків.

ТВО ректора НУЦЗ України Юрій Ключка подякував пластунам за таку акцію та побажав, щоб цей вогонь ніколи не згас у серцях українців і якнайшвидше наблизив нашу перемогу. Святий Миколай-рятувальник нагадав пластунам про безпеку під час святкування Різдвяних та новорічних заходів, а також в зимовий період та роздав безпекову продукцію від ЮНІСЕФ. Рятувальники, своєю чергою, привітали дітлахів з прийдешніми святами солодощами.