Слухачі магістратури управління НУЦЗ України відвідали Харківський історичний музей імені М.Ф. Сумцова

7 вересня слухачі 1-го курсу магістратури управління факультету цивільного захисту  Національного університету цивільного захисту відвідали історичний музей імені М.Ф. Сумцова. Історичний музей має 4 відділи: первісного суспільства, феодалізму, капіталізму і радянського часу. Крім археологічних пам'яток, є експонати з історії заснування Харкова, нумізматики, етнографічні зібрання, колекції зброї, прапорів. Завдяки великій кількості різноманітних експозиційних та виставкових залів, слухачі ознайомились з давньою історією Слобожанщини та Східної України. Усі були в захваті від цікавої екскурсії!

Прес-служба НУЦЗУ