Співробітники НУЦЗУ стали учасниками урочистостей з нагоди Дня пам'яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність держави

29 серпня у сквері Захисників України відбулися урочистості з нагоди Дня пам'яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність держави. У заході взяли участь керівництво Харківської облдержадміністрації, Харківської обласної ради, Харківської міської ради, а також керівники силових структур і закладів вищої освіти, представники органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, громадськості та молоді.

В урочистій церемонії покладання квітів взяли участь співробітники Національного університету цивільного захисту України — проректор з персоналу Андрій Титаренко та начальник відділу зв'язків зі ЗМІ та роботи з громадськістю Сергій Мішенін.