Участь наукового товариства НУЦЗ України в Еко форумі

16 жовтня представники наукового товариства молодих вчених, курсантів та студентів кафедри прикладної механіки та технологій захисту навколишнього середовища Національного університету цивільного захисту України взяли участь у представницькому Міжнародному екологічному форумі «Еко форум – 2020» у м. Запоріжжя. Із огляду на вимоги карантинних заходів участь відбулася у дистанційному режимі із забезпеченням усіх необхідних заходів безпеки.

Схвальної оцінки у присутніх отримали наукові роботи курсанток Єлизавети Капінос, Ганни Осетрової та Олександри Снісар під керівництвом викладачів кафедри Олени Сєрікової та Світлани Коваленко. Наукові роботи висвітлили актуальну проблему сьогодення – вплив глобальних змін клімату на стан економіки держави та світу.

Побажаємо успіхів молодим науковцям!

Кафедра прикладної механіки та технологій захисту навколишнього середовища