Урочисте шикування особового складу та підняття Державного Прапора України і Прапора ДСНС України з нагоди відзначення 28-ї річниці незалежності України

24 серпня в Національному університеті цивільного захисту України під керівництвом відповідального університету - начальника відділу з виховної та соціально-гуманітарної роботи Юрія Хуртова відбулося урочисте шикування особового складу та підняття Державного Прапора України і Прапора ДСНС України з нагоди відзначення 28-ї річниці незалежності України.

Від Голови ДСНС України Миколи Чечоткіна вітання зі святом зачитав начальник курсу Андрій Мельниченко. Після шикування для курсантів керівниками курсів  було проведено державно-правове інформування з теми "28 років незалежності України" та організовано перегляд Ходи гідності та заходів, що проводилися під керівництвом Президента України Володимира Зеленського у столиці нашої держави місті Києві.

Прес-служба НУЦЗУ