В День науки в НУЦЗ України та ЧІПБ заохотили кращих учених

В День науки  кращих представників НУЦЗ України та ЧІПБ, які наполегливо працюють на ниві дослідницьких звершень і мають значні здобутки, що заслуговують на визнання, відзначили різними нагородами.

Науковці двох колективів активно беруть участь у реалізації ініціатив і проєктів, долучаються до роботи всеукраїнських та міжнародних конференцій, семінарів та тренінгів, а їхні розробки та винаходи посідають передові місця серед інших закладів вищої освіти у галузі науки.

Поряд із досвідченими науковцями також розвиваються і курсанти та студенти. Це підтверджує, що наука не втрачає цікавості та популярності серед молодого покоління.

Віримо, що спільними зусиллями українських науковців, через органічне поєднання фундаментальних і прикладних досліджень, впровадження інновацій та науково обґрунтованих ідей в усі сфери економіки та державні інституції можна твердо йти у майбутнє.