Курсанти НУЦЗ України та ЧІПБ зустрілись із психологами Черкаського шпиталю ветеранів війни

24 квітня здобувачі вищої освіти Національного університету цивільного захисту України та Черкаського інституту пожежної безпеки ім. Героїв Чорнобиля зустрілись із психологами Черкаського шпиталю ветеранів війни - подружжям Віктором та Альоною Орел та капеланом Максимом Аніськіним.

Під час заходу психологи, які також працюють в благодійних фондах «Відкрите Серце» та «Карітас-Маріуполь», розповіли про свою основну роботу – надання психологічної допомоги та підтримки пораненим військовослужбовцям.

Поділились досвідом, як убезпечити себе від професійного вигорання.

Зазначимо, що подружжя Орел - активні учасники Революції Гідності, а Віктор - учасник АТО. В 2014 році чоловік брав участь у війні на Донбасі. Тож курсанти, зі слів очевидців, почули історії про патріотів - хлопців і дівчат, які брали участь в Революції 2013-14 років та у війні на сході України, а також дізналися про бойовий шлях добровольців.