В НУЦЗ України та ЧІПБ відбулися заходи з нагоди Дня вишиванки

15-16 травня в Національному університеті цивільного захисту України та Черкаському інституті пожежної безпеки ім. Героїв Чорнобиля відбулися заходи з нагоди Дня вишиванки.

Так, 15 травня перед науково-педагогічними працівниками та курсантами університету й інституту виступила завідувачка музею Т.Г. Шевченка у с. Мошни комунального закладу «Черкаський обласний краєзнавчий музей» Ганна Грицик, яка презентувала  історичний матеріал про вишиванки різних регіонів України. Для присутніх виконала відомі національно-патріотичні композиції Черкаська капела бандуристів комунального закладу «Об'єднання художніх колективів» Черкаської обласної ради. Його художній керівник – Світлана Кладій.

Проректор з персоналу університету Андрій Титаренко подякував гостям за пізнавальні та яскраві виступи і нагородив грамотами.

16 травня – День вишиванки розпочався із загального фотографування. Майже всі працівники університету сьогодні працювали у вишиванках.

Протягом двох днів в існтитуті працювала виставка вишиванок.