В НУЦЗ України тривають практичні заняття для здобувачів вищої освіти

Так, 9 травня відбулося практичне заняття з перевірки пожежних водоймищ для курсантів 3-го курсу факультету пожежної безпеки НУЦЗ України. На заході доцент кафедри пожежної профілактики в населених пунктах Сергій Рудаков разом зі здобувачами вищої освіти відпрацювали методику перевірки пожежних гідрантів та водоймищ. Для курсантів 1-го курсу факультету пожежної безпеки відбулося практичне заняття з теми «Ознайомлення з системами заземлення». На заході доцент кафедри пожежної і техногенної безпеки об'єктів та технологій Олександр Григоренко разом з майбутніми рятувальниками ознайомились із системою заземлення Черкаського інституту пожежної безпеки ім. Героїв Чорнобиля та перевірили її.

10 травня доценти кафедри інженерної та аварійно-рятувальної техніки факультету оперативно-рятувальних сил Роман Коваленко та Дмитро Савельєв провели практичні заняття для курсантів 3-го курсу факультету пожежної безпеки. У рамках занять здобувачі вищої освіти відпрацювали вправу «Подавання вогнегасних речовин від АЦ під час встановлення їх на пожежне вододжерело та гідрант». Також відбулося практичне заняття щодо будови системи блискавко захисту для курсантів 1-го курсу факультету пожежної безпеки. На занятті доцент кафедри пожежної і техногенної безпеки об'єктів та технологій Ярослав Кальченко ознайомив здобувачів вищої освіти з будовою системи блискавкозахисту.