В НУЦЗ України відбулися заходи з нагоди Дня Героїв України

23 травня відзначають свято на честь українських борців за свободу і незалежність - День Героїв. Цього дня Україна вшановує пам'ять всіх героїв, які відстоювали її суверенітет та незалежність і наразі ведуть боротьбу за нашу свободу. Це горде й одночасно сумне свято - багато українських героїв розплатилися життям заради своєї країни.

22 травня в Національному університеті цивільного захисту України вшанували тих, хто несе в собі дух сміливості, жертовності та патріотизму. Це герої, які сьогодні захищають нашу землю, нашу свободу та незалежність на передовій, це волонтери, які невпинно допомагають військовим, надаючи необхідну підтримку та допомогу, це рятувальники, медики, які рятують життя поранених.

До присутніх за допомогою відеоконференцзв’язку звернулися Віктор Кульбакін, який працював в університеті ( 2004-2018 роки), та Юлія Кравець, здобувачка вищої освіти університету, які наразі захищають територіальну цілісність на сході нашої держави. Учасники заходу вшанували пам'ять про загиблих героїв хвилиною мовчання та переглянули відео пам'яті про  випускників університету, які віддали своє життя за нашу незалежність.