В НУЦЗ України відбувся День Героїв Небесної Сотні

20 лютого здобувачі вищої освіти НУЦЗ України взяли участь у національно-патріотичному заході до Дня Героїв Небесної Сотні.

Рівно 10 років тому 20 лютого 2014 року в середмісті столиці України загинула найбільша кількість осіб, які були учасниками мирних протестів, активістами Майдану. Вони загинули, відстоюючи демократичні цінності та територіальну цілісність України.

Вихованці університету вшанували пам’ять тих, які загинули під час Революції Гідності у боротьбі за ідеали демократії, права та свободи людини, європейське майбутнє України, завдяки яким було змінено хід історії нашої держави.

Пам’ять про Героїв Небесної Сотні має бути живою, сприяти громадському активізму, консолідації та формувати усвідомлення відповідальності кожного за майбутнє України.