В НУЦЗ України відбувся випуск магістрів

02 лютого в Національному університеті цивільного захисту України відбувся випуск магістрів. Цей день став знаковим для слухачів набору 2022 року, які навчалися за другим (магістерським) рівнем вищої освіти денної форми навчання.

Дипломи сьогодні отримали 70 випускників магістратури НУЦЗ України, з яких 4 - офіцери. 11 здобувачів вищої освіти виконали освітні програми з відзнакою.

Із завершенням навчання випускників магістратури управління привітав т.в.о. ректора Національного університету цивільного захисту України Віктор Гвоздь і побажав успіхів у подальшій службовій діяльності: "Ви продовжуєте свій службовий шлях у надзвичайно важкий для нашої держави час – триває війна. І сьогодні, як ніколи, всіх нас об’єднує велике прагнення перемогти повномасштабну агресію проти України. Упевнений, що отримані знання та практичні навички дозволять вам з честю і гідністю виконувати свій професійний обов’язок, зміцнювати високий авторитет Державної служби України з надзвичайних ситуацій".
Найближчим часом молоді фахівці приступлять до виконання завдань за призначенням.