В НУЦЗУ відбулася семінар-нарада з питань організації виховної та соціально-гуманітарної роботи

16 лютого в Національному університеті цивільного захисту України відбулась семінар-нарада з начальниками курсів, заступниками начальників курсів, командирами навчальних взводів з питань організації виховної та соціально-гуманітарної роботи з особовим складом курсу.

Начальник відділу виховної та соціально-гуманітарної роботи Віталій Попов довів інформацію щодо протидії гібридним загрозам та інформаційно-пропагандистському впливу та консолідації суспільства навколо територіальної цілісності, соборності та захисті незалежності України.

Начальник сектора по роботі з перемінним складом Андрій Нєдов довів інформацію щодо порядку оформлення документів із кадрових питань у курсантських підрозділах, а саме: своєчасного подання документів для залучення до особової справи, порядку звільнення зі служби ЦЗ, порядку укладання контрактів про навчання «Про проходження служби ЦЗ».

Фахівець відділу виховної та соціально-гуманітарної роботи Анна Мінченко ознайомила учасників семінар-наради з напрямками реалізації та виконання Національної стратегії із створення безбар’єрного простору в Україні на період до 2030 року. Анна Мінченко зазначила що метою Стратегії є створення безперешкодного середовища для всіх груп населення, забезпечення рівних можливостей кожній людині реалізовувати свої права.

Національний  університет цивільного захисту України