В НУЦЗУ відбулися виїзні заняття на території автозаправного комплексу

12 вересня науково-педагогічні працівники кафедри наглядово-профілактичної діяльності факультету цивільного захисту Національного університету цивільного захисту України провели виїзні практичні заняття на території автозаправного комплексу «AMIC Energy» у місті Черкаси.

Практичні заняття на діючому об’єкті дозволили закріпити у здобувачів вищої освіти 4-го курсу факультету цивільного захисту отримані теоретичні знання з навчальної дисципліни «Техногенна безпека технологічних процесів». Майбутні фахівці детально ознайомились із технологічною схемою автомобільного заправного комплексу, порядком зберігання, транспортування та реалізації нафтопродуктів, порядком безпечної експлуатації зовнішніх установок об’єкта; детально розглянули відповідність безпечної експлуатації газового модуля та перевірили вимоги з безпеки розташування резервуарів для нафтопродуктів. Також було перевірено на достатність та відповідність вимогам первинні засоби пожежогасіння, проведено розрахунок визначення категорії зовнішніх установок за вибухопожежною та пожежною небезпекою, перевірено відповідність нормативним документам щодо захисту об’єкта системами активного та пасивного протипожежного захисту. Курсанти факультету цивільного захисту отримали практичні навички, що знадобляться їм під час проходження навчальної практики, а отриманий досвід організаційно-практичних заходів досконало забезпечить проведення профілактичної роботи із запобігання надзвичайним ситуаціям.