В НУЦЗУ відбувся тренінг «Наукова робота без плагіату та запозичень: поради бібліотекаря»

21 квітня в Національному університеті цивільного захисту України згідно з планом роботи Групи сприяння академічної доброчесності відбувся тренінг «Наукова робота без плагіату та запозичень: поради бібліотекаря». Спікером тренінгу стала завідувачка бібліотеки НУЦЗ України Наталія Повелиця, модератором - керівник групи сприяння академічної доброчесності, доцент кафедри охорони праці та техногенно-екологічної безпеки Богдан Цимбал. Учасниками тренінгу за сприяння гарантів освітніх програм стали здобувачі вищої освіти та науково-педагогічні працівники університету. Під час заходу були надані поради стосовно необхідності дотримання систематизації інформації, власного стилю, правил цитувань та запам’ятовування літератури під час підготовки наукової роботи. Також було ознайомлено зі змістом основних положень нормативної бази України та університету відповідно до основних вимог академічної доброчесності, зокрема, Кодексом академічної доброчесності Національного університету цивільного захисту України.