Зустріч працівників НУЦЗ України та ЧІПБ з представником Управління патрульної поліції у м. Черкаси

9 квітня на базі Черкаського інституту пожежної безпеки ім.. Героїв Чорнобиля  відбулася зустріч співробітників ЧІПБ та НУЦЗУ з представником Управління патрульної поліції у м. Черкаси Олександром Кондратюком.

Розглядалися питання:

- основні вимоги правил дорожнього руху;

- статистика дорожньо-транспортних пригод;

- фактори, які створюють небезпеку на дорозі.

Олександр Кондратюк навів приклади з роботи патрульної поліції, а також продемонстрував фото та відео матеріали, на яких візуально відображено важливість дотримання ПДР та наслідки, до яких призводить їх ігнорування.

Такі зустрічі дуже важливі, вони допомагають, в першу чергу, поважати правила дорожнього руху та відповідально ставитися до власної безпеки.

Національний університет цивільного захисту України, за офіційними матеріалами сайту ЧІПБ