18 листопада Харківський міський голова Ігор Терехов привітав молодь міста й області з Днем студента

За активну громадянську позицію, високі досягнення в навчанні, участь у науковій та громадській діяльності, формування інтелектуального потенціалу України Подяку міського голови було оголошено студентам та курсантам 23 закладів вищої освіти. Серед них – курсанти 4-го курсу факультетів Національного університету цивільного захисту України пожежної безпеки Яким Трушов та оперативно-рятувальних сил Петро Золото.

«У кожного свій фронт, і кожен робить все заради перемоги. Є студенти, які захищають країну та рідне місто від ворога, студенти-медики, які рятують життя, студенти-волонтери і ті, хто продовжує навчання. Після перемоги ми відбудуємо наше місто та країну, і тут дуже знадобляться ваші знання. Я вдячний кожному з вас. Ви - наше майбутнє, і я впевнений, що всі ваші плани обов’язково реалізуються», - звернувся до молоді міський голова.

Крім того, студентська спільнота Харкова зробила символічний подарунок місту - студентський квиток. Його Ігорю Терехову передала студентка Харківського національного університету міського господарства ім. О. М. Бекетова Дарина Рудь як свідчення того, що Харків завжди відкритий для молоді, науки, ініціативи та творчості.

Зазначимо, що у Харкові функціонує 24 державних та сім приватних закладів вищої освіти, в яких продовжують навчатися понад 130 тис. студентів.
День студента відзначають 17 листопада. Мета цього дня - об'єднати студентів усього світу та підкреслити важливу роль цієї соціальної групи у житті та розвитку суспільства. Україна офіційно приєдналася до відзначення цього свята у 1999 році.

Національний університет цивільного захисту України, за офіційними матеріалами офіційного сайту Харківської міської ради