Засідання студентської ради провели в університеті за допомогою ZOOM- конференції 2 травня. Окрім вихованців НУЦЗ України, у заході брали участь представники відділу виховної  та соціально-гуманітарної роботи, а також гаранти освітньо-професійних програм.

Серед питань порядку денного, які розглянула студентська рада під час засідання, ряд проектів  оствітньо-професійних та оствітньо-наукових програм вищої освіти на 2023-2024 навчальний рік. Обговорили учасники заходу проведення конференції студентської ради університету у 2023 році. Також підняли питання щодо звітної документації студентської ради вишу. Не залишили без уваги і висвітлення роботи студентської ради університету у соціальних мережах.