В НУЦЗУ відбулося чергове засідання студентської ради

31 січня було проведено чергове засідання студентської ради Національного університету цивільного захисту України. Під час засідання було обговорено питання щодо навчально-виховного процесу, а саме: проведення акредитації за спеціальністю «Хімічна технологія та інженерія», додаткових занять із ЗВО з теми «Етикет і культура особистості», а також тренінгу-гри з фінансової грамотності; затвердження проєкту кошторису студентської ради університету на 2023 рік; залучення студентської ради до волонтерського руху, обгововрення доцільності грошової допомоги у волонтерських організаціях; організація змістовного дозвілля особового складу.
Після завершення засідання було проведено голосування, де ухвалено затвердити пропозиції.