Перша перемога наукового товариства кафедри прикладної механіки та технологій захисту навколишнього середовища

04.11.2021 р. члени наукового товариства молодих вчених кафедри прикладної механіки та технологій захисту навколишнього середовища представили свої наукові доробки на підсумковій конференції Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з актуальних проблем пакувальної індустрії.

Вже кілька років поспіль курсанти та студенти під керівництвом викладачів кафедри гідно представляють НУЦЗ України. Не став виключенням і поточний рік. За результатами розгляду перемогу та диплом II ступеня здобула конкурсна робота курсантки четвертого курсу факультету пожежної безпеки Єлизавети КАПІНОС виконана під керівництвом завідувача кафедри ПМтаТЗНС Володимира КОЛОСКОВА, яку було виконано у співдружності з представницею Національного аерокосмічного університету «ХАІ» студенткою магістратури Анастасією БАЛАГУРАК.

Жваву цікавість викликала тематика роботи та отримані в ній результати, зокрема, підготовлена авторками та подана до Украпатенту заявка на патент на корисну модель.

Побажаємо молодим науковцям успіхів у майбутніх наукових дослідженнях.