Рада молодих вчених НАН України запрошує на заходи

Майстер-клас "Профілактика емоційного вигорання засобами арт терапії" буде проводити Дацун Олена Вікторівна:
- Старший викладач кафедри педагогіки та психології професійної освіти Національного авіаційного університету.
- Член Української спілки психотерапевтів.
- Голова секції Системної сімейної психотерапії Київської філії Української спілки психотерапевтів
- Член Всеукраїнської арт-терапевтичної асоціації.
- Сертифікований психолог служби кризового реагування.

Вебінар-воркшоп "Креативність для науковців". 4 червня 2021 р. (14:00-16:00).
Що потрібно науковцю, щоб генерувати нові теорії, знання, інструменти, механізми, концепти, технології? Звісно, гарна освіта, що ґрунтується на потужній академічній основі, допитливий розум з гарними аналітичними навичками, бажання змінити світ на краще і ще одна річ – здатність креативно мислити, тобто володіти технологіями, які допомагають створювати нове.
Креативність для науковців – базова мисленнєва навичка і потужний інструмент науковця. Подивитись вглиб проблеми, розглянути її з різних боків, згенерувати безліч варіантів її вирішення, з яких обрати найкращий – ось чому може навчитись науковець, оволодівши технологіями креативного мислення.
Запрошуємо всіх зацікавлених у темі розвитку креативності 4 червня (14:00-16:00) долучитись до вебінару-воркшопу «Креативність для науковців». Разом із к.пед.н., доцентом Бізнес Школи КРОК, міжнародним Амбасадором в Україні з креативності, керівником Центру досліджень креативності, тренером, методологом та консультантом з креативності та дизайн-мислення державного сектору України та Казахстану, міжнародних та національних брендів, інноваційних фондів, TEDx спікером Оксаною Сєдашовою ви дізнаєтесь:
- Що таке креативність, її елементи і як це розвивати
- Евристика для науковців: 4 етапи нарождення ідей
- Умови ефективного генерування ідей
- Класифікація методів креативності, які легко можна інтегрувати у винахідництво
- Мозковий штурм – як робити його правильно
- Матричні методи: принципи зміни параметрів, SCAMPER та «Морфологічна скриня» - технології для вдосконалення об’єктів, моделей, процесів та систем
В програмі вебінару-воркшопу – практичні завдання та кейси.

Реєстрація на заходи є обов'язковою і зробити це можна за посиланням.