Засідання ради молодих учених НУЦЗ України з нагоди Всесвітнього дня науки в ім’я миру та розвитку

10 листопада відбулося засідання ради молодих учених Національного університету цивільного захисту України.
На заході були розглянуті питання щодо якісної підготовки конкурсних робіт для участі у Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт з галузей знань і спеціальностей у 2021-2022 навчальному році. Також розглядалися питання необхідності корегування освітньо-наукових програм підготовки докторів філософії зі спеціальностей: «Психологія», «Технології захисту навколишнього середовища», «Пожежна безпека», «Цивільна безпека», «Публічне управління та адміністрування».
Після завершення засідання голова ради Валентин Кердивар привітав присутніх із Всесвітнім днем науки в ім’я миру та розвитку, побажав успіхів та творчої наснаги у подальшій роботі!