Доцент кафедри НУЦЗ України взяла участь у міжнародній конференції

17-19 квітня 2024 р. доцент кафедри спеціальної хімії та хімічної технології факультету оперативно-рятувальних сил Національного університету цивільного захисту України Юліана Гапон взяла участь у Міжнародній науково-технічній конференції ім. В.М. Воєводіна "Проблеми сучасної ядерної енергетики".

Згідно із програмою проведення конференції було організовано роботу секцій. У секції № 2 «Підвищення рівня безпеки та ефективності експлуатації АЕС. Подовження терміну експлуатації енергоблоків та управління старінням обладнання АЕС. Проблеми термоядерного синтезу» фахівчиня університету виступила з доповіддю «Determination of the corrosion rate of fuel cells on a rotating electric disc by the potentiometric method».

Загалом, учасниками наукового форуму стали понад 100 фахівців з різних регіонів нашої держави та зарубіжжя.