Ігоря Романюка призначено т.в.о. ректора НУЦЗ України, Дмитра Лесечка – т.в.о. начальника ЧІПБ

25 квітня директор Департаменту персоналу ДСНС Олексій Мігрін разом із начальником Управління освіти, науки та спорту ДСНС Олегом Кушніруком на загальних зборах колективів обох закладів вищої освіти представили тимчасово виконувачів обов’язків ректора НУЦЗ України та начальника ЧІПБ. Так, т.в.о. ректора Національного університету цивільного захисту України призначено генерал-майора служби цивільного захисту Романюка Ігоря Павловича. До призначення Ігор Романюк очолював колектив Черкаського інституту пожежної безпеки імені Героїв Чорнобиля НУЦЗ України.

Т.в.о. начальника Черкаського інституту пожежної безпеки імені Героїв Чорнобиля Національного університету цивільного захисту України призначено полковника служби цивільного захисту Лесечка Дмитра Васильовича. До призначення Дмитро Лесечко обіймав посаду заступника начальника інституту з персоналу.