Курсантки-випускниці НУЦЗ України отримали стипендію Міністерства внутрішніх справ України імені Дениса Монастирського

Під час проведення церемонії випуску молодих фахівців було заохочено нагородами МВС двох курсанток-випускниць Національного університету цивільного захисту України.

Так, за вагомі результати у навчанні та науковій діяльності стипендію Міністерства внутрішніх справ України імені Дениса Монастирського отримали курсантки 4-го курсу факультетів цивільного захисту Анастасія Шаповалова та соціально-психологічного Валентина Каспірська.

За сумлінне та бездоганне виконання службових обов’язків, досягнення високих результатів у професійній діяльності, відданість справі служіння Українському народові та з нагоди випуску здобувачів вищої освіти університету нагороджено Грамотою НУЦЗ України 22 випускники університету.

Загалом, в НУЦЗ України лейтенантські погони та дипломи про вищу освіту отримали 180 випускників, серед них – 9 одержали дипломи з відзнакою.