На базі навчально-науково-виробничого центру НУЦЗ України відбулися захисти дисертаційних досліджень та попередній захист

18 квітня 2024 року на базі навчально-науково-виробничого центру Національного університету цивільного захисту України відбулися захисти дисертаційних досліджень та попередній захист.

Так, своє дисертаційне дослідження на здобуття наукового ступеня доктора наук з державного управління за спеціальністю «Механізми державного управління» представив Ковальський Максим з теми «Публічне управління сталим територіальним розвитком в умовах модернізації соціально-економічної системи України».

Також цього дня було проведено засідання разової спеціалізованої вченої ради ДФ 64.707.053 на здобуття наукового ступеня доктора філософії в галузі знань «Публічне управління та адміністрування на якій заслухали результати дисертаційного дослідження Горбенко Олега з теми «Формування державної політики економічної безпеки України». Науковий керівник – Світлана Домбровська, начальник навчально-науково-виробничого центру Національного університету цивільного захисту України.

Крім того, на засіданні було розглянуто звіт щодо виконання індивідуального плану з проведеного дисертаційного дослідження Федосової Катерини з теми «Формування державної політики економічної безпеки України». Науковий керівник – Сергій Майстро,  завідувач кафедри публічного управління у сфері цивільного захисту навчально-науково-виробничого центру Національного університету цивільного захисту України.