На службу до Полтавського гарнізону прибули 13 молодих лейтенантів – випускників НУЦЗ України

15 квітня випускники Національного університету цивільного захисту України прибули до Головного управління ДСНС України у Полтавській області для участі у настановчій нараді, тестуванні зі службової підготовки та визначення рівня фізичного розвитку.

З молодими лейтенантами поспілкувалися психолог обласної Служби порятунку, яка нагадала про важливість підтримки ментального здоров’я та стресостійкості під час виконання завдань. Керівники структурних підрозділів ознайомили випускників з організацією роботи в Полтавському гарнізоні ДСНС України.

Тимчасовий виконувач обов’язків начальника Головного управління ДСНС України у Полтавській області Андрій Хижняк привітав молодих лейтенантів служби цивільного захисту із початком нового етапу у житті та побажав якнайшвидше опанувати усі професійні тонкощі роботи, отримати практичний досвід у пожежно-рятувальних підрозділах.

Національний університет цивільного захисту України, за офіційними матеріалами ГУ ДСНС України у Полтавській області