Науковці НУЦЗ України стали учасниками засідання секції цивільного захисту Науково-технічної ради ДСНС

26 березня співробітники НУЦЗ України в режимі відеоконференцзв’язку взяли участь у засіданні секції цивільного захисту Науково-технічної ради ДСНС.

НУЦЗ України представили начальник кафедри управління та організації діяльності у сфері цивільного захисту Вадим Тютюнник, начальник кафедри пожежної профілактики в населених пунктах Юрій Отрош та заступник начальника кафедри наглядово-профілактичної діяльності Олександр Савченко.

Під час роботи секції було розглянуто низку важливих питань щодо стану впровадження результатів науково-дослідних (дослідно-конструкторських) робіт за напрямом діяльності секції та обговорено тематику науково-дослідних (дослідно-конструкторських) робіт на 2025 рік.

Учасники наукового форуму виступили з доповідями «Оцінка комбінованого впливу вибуху, удару та пожежі на будівельні конструкції» та «Розробка рекомендацій щодо пристосування існуючих захисних споруд цивільного захисту та найпростіших укриттів до потреб осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення».

Національний університет цивільного захисту України, фото – пресслужба Черкаського інституту пожежної безпеки ім. Героїв Чорнобиля