Ніколи знову: в НУЦЗ України відбувся День пам'яті та перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

08 травня на базі Черкаського інституту пожежної безпеки ім. Героїв Чорнобиля відбулися заходи до Дня пам'яті та перемоги над нацизмом у Другій світовій війні1939–1945 років, учасниками яких стали здобувачі вищої освіти НУЦЗ України та ЧІПБ. День пам’яті та перемоги розпочався лекторієм з однойменною назвою та презентацією відеофільму «Пам'ятаймо!Перемагаймо!». Т.в.о. ректора університету Ігор Романюк звернувся до присутніх: «…У День пам’яті та перемоги над нацизмом у Другій світовій війні слова вдячності адресуємо всім, хто на своїх плечах виніс тягар війни. Низько вклоняємося ветеранам за їхній подвиг, за нескорену силу волі і духу. Земний уклін всім,  хто боровся проти нацизму, і наразі відстоює незалежну Україну, хто подарував нам сьогоднішній день..».

Присутні вшанували пам'ять загиблих хвилиною мовчання.