НУЦЗ України став співорганізатором міжнародної науково-практичної конференції «Туристично-рекреаційна сфера: виклики сучасності»

22 квітня представники Національного університету цивільного захисту України, а саме: навчально-науково-виробничого центру, кафедри менеджменту, а також здобувачі, які навчаються за освітньою програмою «Туризм», взяли участь у міжнародній науково-практичній конференції «Туристично-рекреаційна сфера: виклики сучасності», що відбулася на базі Хмельницького університету управління та права імені Леоніда Юзькова.

Від Національного університету цивільного захисту України з привітальним словом виступила завідувачка кафедри менеджменту навчально-науково-виробничого центру Неллі Леоненко.

В рамках дискусії учасники конференції обговорили сучасні виклики сьогодення, які постають перед туристично-рекреаційною сферою України, міжнародне співробітництво у сфері туризму і рекреації, публічне управління та правове регулювання у сфері туризму й рекреації; екологічні та безпекові аспекти розвитку туризму, цифровізацію туристично-рекреаційної індустрії, соціально-культурні, психологічні та комунікаційні аспекти розвитку туризму і рекреації, освітньо-професійну підготовку фахівців для туристично-рекреаційної сфери.

Жвава дискусія під час обговорення важливих проблем та викликів туристично-рекреаційної сфери сприяла напрацюванню низки практичних пропозицій. Матеріали, подані представниками навчально-науково-виробничого центру, будуть опубліковані в електронному збірнику матеріалів міжнародної науково-практичної конференції.