Понад 300 молодих фахівців поповнили лави Державної служби України з надзвичайних ситуацій

12 квітня багатотисячний загін Державної служби України з надзвичайних ситуацій прийняв до своєї родини молоде поповнення. Цьогорічне отримання дипломів – втричі почесніше й відповідальніше, бо відбулося у надскладний для нашої держави час.

Відтепер 301 молодий фахівець – у лавах рятувальників, щоб служити народові України. Серед них – 180 випускників Національного університету цивільного захисту України та 121 – Черкаського інституту пожежної безпеки імені Героїв Чорнобиля.

Ці сміливі, мужні, впевнені у своїх силах хлопці та дівчата, які вже загартовані, насичені знаннями та практичним досвідом, впевнено розпочинають свою професійну діяльність.

Від Державної служби України з надзвичайних ситуацій молодих лейтенантів вітав директор Департаменту організації заходів цивільного захисту Віктор Вітовецький, який побажав з честю виконувати свої службові обов'язки із захисту людського життя у різних надзвичайних ситуаціях. Із напутніми словами до випускників звернулись очільники НУЦЗ України і ЧІПБ Віктор Гвоздь та Ігор Романюк, представники обласної та міської влади.

Традиційно та хвилююче відбулося прощання із Прапорами закладів вищої освіти. Завершилася церемонія випуску урочистим маршем. Випускники підкидали вгору монетки – до зустрічі у рідній альма-матері.

У добру путь, молоді фахівці.