Працівники НУЦЗ України долучились до Національного тижня поезії: Андрій Губін продекламував власні вірші (відео)

16 березня розпочався Національний тиждень читання поезії, започаткований Українським інститутом книги. Тиждень поезії в Україні відбуватиметься вперше і є гарною можливістю відзначити роль поетів і поетичного слова в культурі, особливо під час війни, адже поезія як форма літератури реагує на події найпершою.

Так, до Всеукраїнського поетичного заходу долучились і працівники Національного університету цивільного захисту України. Авторський вірш «На нулі» представив широкому загалу провідний інженер відділу інформаційно-технічного навчання Центру навчально-інформаційних технологій Андрій Губін, продекламувавши його особисто.

Темою тижня поезії у 2024 році є Дім, гаслом став рядок із вірша сучасної української поетки Ірини Шувалової – «Ріки незмінно течуть додому».

Всеукраїнська інформаційно-просвітницька акція "Національний тиждень читання. Тиждень поезії" триватиме до 24 березня.