Представник НУЦЗ України став учасником тренінгу у сфері протимінної безпеки у м. Дарувар ( Республіка Хорватія)

04-15 березня 2024 року старший викладач кафедри піротехнічної та спеціальної підготовки Національного університету цивільного захисту України Євген Макаров став учасником тренінгу з підготовки викладачів у сфері публічної освіти щодо безпечної поведінки в умовах наявності загроз від мін та вибухонебезпечних предметів, який відбувся у м. Дарувар, Республіка Хорватія.

Захід відбувся за підтримки Дирекції з питань цивільного захисту, Громадського об'єднання «Хорватія допомагає», Міністерства закордонних та європейських справ.

Учасники тренінгу ознайомились з досвідом Хорватії у сфері протимінної діяльності, національною програмою протимінної діяльності, класифікацію боєприпасів та вибухонебезпечних предметів, роллю неурядових організацій та громадських об’єднань в протимінній діяльності. Під час зустрічей відбувся обмін досвідом з представниками цивільного захисту Республіки Хорватія. В межах тренінгу фахівці ДСНС України відвідали підприємство з виробництва машин механізованого розмінування «DOK-ING».

Після завершення тренінгу всі учасники отримали міжнародні сертифікати.