Представники НУЦЗ України взяли участь у Міжнародній науково-практичній конференції

19 квітня 2024 року у на базі Донецького державного університету внутрішніх справ відбулася Міжнародна науково-практична конференція «Актуальні питання підготовки фахівців для сектору безпеки і оборони в умовах війни».

Національний університет цивільного захисту України представили проректор з навчальної та методичної роботи Юрій Ключка та проректор з персоналу Андрій Титаренко.

У ході проведення конференції фахівці заходу розглянули питання щодо концептуальних засад підготовки фахівців для сектору безпеки і оборони в умовах війни, впровадження інноваційних підходів в освітню діяльність закладів вищої освіти зі специфічними умовами навчання та інші нагальні питання.

Проректор з навчальної та методичної роботи Юрій Ключка виступив на конференції з доповіддю "Особливості функціонування та підготовки фахівців у Національному університеті цивільного захисту України"

Крім того, представники університету ознайомились з матеріальною базою закладу освіти та особливостями підготовки фахівців-правоохоронців.