Представники НУЦЗ України взяли участь у робочій нараді за участі органів управління та сил цивільного захисту

8 травня за участі представників ДСНС України відбулася робоча нарада з питань організації взаємодії між органами управління і силами цивільного захисту територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту Черкащини, під час ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій. Серед присутніх були представники Національного університету цивільного захисту України - начальники факультетів оперативно-рятувальних сил Роман Пономаренко та пожежної безпеки Андрій Ромін.

«Надважливо відпрацювати до автоматизму своєчасне оповіщення населення про надзвичайну ситуацію, інформування про наступний розвиток подій, а також організацію й проведення аварійно-рятувальних робіт», - зазначив директор Департаменту організації заходів цивільного захисту ДСНС Віктор Вітовецький.

Нарада пройшла у форматі ділової гри, де кожен з учасників мав забезпечити виконання покладених на нього функцій під час ліквідації наслідків умовної надзвичайної ситуації. Зокрема, в рамках засідання показали приклад організації роботи штабу з ліквідації надзвичайної ситуації.

У результаті вдосконалено злагодженість та оперативність в роботі, поглиблено знання, навички і вміння керівного складу органів управління та сил цивільного захисту з відпрацювання управлінських рішень, організації управління силами і засобами під час проведення аварійно-рятувальних та інших невідкладних робіт.

Національний університет цивільного захисту України, за матеріалами офіційного сайту ГУ ДСНС України у Черкаській області