Психологи НУЦЗ України та ЧІПБ ім. Героїв Чорнобиля провели тренінг для здобувачів вищої освіти на командоутворення

07 травня в межах Всеукраїнської програми ментального здоров'я, ініційованої першою леді нашої держави Оленою Зеленською, та в рамках реалізації проєкту «Пункт психологічних практик» начальник сектору психологічного забезпечення НУЦЗ України разом із психологами ЧІПБ ім. Героїв Чорнобиля провели для здобувачів вищої освіти тренінг на командоутворення. Учасниками групового тренінгу стали курсанти 1-х курсів факультету цивільного захисту університету та факультету пожежної безпеки інституту.

Основною метою інтерактивів було ознайомити курсантів-першокурсників з методами покращення комунікації та взаємодопомоги.