Спортсмени НУЦЗ України – переможці і призери чемпіонату ФСТ «Динамо» України з гирьового спорту

09-11 квітня тривав чемпіонат ФСТ «Динамо» України з гирьового спорту серед збірних команд закладів вищої освіти, що належать до сфери МВС. У чемпіонаті взяли участь 9 команд закладів вищої освіти. Збірна команда НУЦЗ України посіла ІІІ загальнокомандне місце. До її складу увійшли 7 спортсменів університету, які стали чемпіонами та призерами змагань.

І місце посів курсант 3-го курсу факультету оперативно-рятувальних сил Олександр Хоружий у ваговій категорії до 63 кг, ІІ місце  - курсант 3-го курсу факультету пожежної безпеки Микола Матвіюк у ваговій категорії до 85 кг. Бронзовими призерами стали: курсант 4-го курсу факультету пожежної безпеки Андрій Шинкаренко у ваговій категорії до 68 кг, курсант 3-го курсу факультету цивільного захисту Станіслав Сіроклин у ваговій категорії до 95 кг та курсант 2-го курсу факультету оперативно-рятувальних сил Данило Хорєв у ваговій категорії до 73 кг.