Спортсмени НУЦЗ України – переможці та призери чемпіонату ФСТ «Динамо» України з легкої атлетики

07-08 травня у Львові тривав чемпіонат ФСТ «Динамо» України з легкої атлетики (бігу за  неолімпійською програмою)  серед збірних команд закладів вищої освіти, що належать до сфери управління МВС, Національної гвардії України та інших центральних органів виконавчої влади. У спортивних перегонах взяли участь 9 команд з різних регіонів нашої держави. Активними учасниками змагань стали спортсмени Національного університету цивільного захисту України, виборовши І загальнокомандне місце. В особистих заліках  переможницею на дистанції 100 м серед жінок стала Гайдай Олександра, курсантка 1-го курсу факультету пожежної безпеки; срібло на дистанції 1000 м серед чоловіків виборов Павена Олександр, курсант 3-го курсу факультету пожежної безпеки. Бронза на дистанції 1000 м серед чоловіків дісталась Підкопай Владиславу, курсантові 2-го курсу факультету цивільного захисту, а на дистанції 3000 м - Бондарчуку Роману, курсантові 3-го курсу факультету оперативно-рятувальних сил.

Підготував збірну команду з легкої атлетики старший викладач кафедри фізичної підготовки Володимир Жогло.