В Національному університеті цивільного захисту України підбито підсумки наукового форуму молодих науковців

25-26 квітня 2024 року в рамках Міжнародної науково-практичної конференції молодих учених «Проблеми та перспективи забезпечення цивільного захисту» відбувся заключний етап ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт «Цивільна безпека в умовах воєнного стану» 2023/2024 навчального року.

Протягом другого дня заходу продовжили свою роботу дискусійні панелі міжнародної конференції, а також тематичні секції всеукраїнського конкурсу «Пожежна безпека», «Публічне управління та адміністрування», «Екстремальна та кризова психологія», «Хімічні технології, радіаційний та біологічний захист, нові речовини та матеріали».

Загалом, було заслухано понад 400 доповідей молодих вчених зі Словаччини, Чехії, Ізраїлю, Нігерії, Швеції, а також понад 50 вишів України, з яких 8 – зі специфічними умовами навчання.

На підставі публічного захисту та відкритого обговорення наукових робіт профільні конкурсні комісії (журі) визнали переможцями 115 учасників, з яких посіли І місце – 21 здобувач; ІІ місце – 34; ІІІ місце – 60.

Національний університет цивільного захисту України виборов 12 призових місць.

За підсумками наукового форуму ухвалено резолюцію, де наголошено на важливості проведення подальших досліджень в ім’я незалежності та розвитку нашої держави.