В Національному університеті цивільного захисту України триває науковий форум молодих науковців

25 квітня 2024 року розпочав свою роботу заключний етап ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт «Цивільна безпека в умовах воєнного стану» 2023/2024 навчального року за співорганізації НАН України та ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти» МОН України.

У конкурсі взяли участь 464 здобувачі з 49 закладів вищої освіти України. Від вишів сектору безпеки і оборони надійшло 76 наукових робіт, авторами яких стали 138 курсантів та студентів.

Робота зазначеного конкурсу тривала в рамках Міжнародної науково-практичної конференції молодих учених «Проблеми та перспективи забезпечення цивільного захисту».

На відкритті форуму молодих науковців привітали проректор з навчальної та методичної роботи Юрій Ключка та голова Ради молодих вчених МОН України Олеся Ващук, яка висловила щиру вдячність за те, що молоді вчені, незважаючи на складне становище в нашій країні, знайшли бажання та можливість взяти участь у науковій дискусії.

В рамках першого дня заходу відбулося пленарне засідання та робота секцій за тематичними напрямами конкурсу «Цивільна безпека (Цивільний захист)», «Техногенно-екологічна безпека», «Стійкість будівель та споруд».

На підставі публічного захисту та відкритого обговорення наукових робіт профільні конкурсні комісії (журі) визнали переможцями 56 учасників, з яких стали призерами: І місце – 11 здобувачів; ІІ місце – 16; ІІІ місце – 29.

Національний університет цивільного захисту України виборов 10 призових місць.

26 квітня відбудуться підсумкові засідання конкурсних комісій «Пожежна безпека», «Екстремальна та кризова психологія», «Хімічні технології, радіаційний та біологічний захист, нові речовини та матеріали» та «Публічне управління та адміністрування», а також урочисте закриття форуму.