В НУЦЗ України побачив світ навчальний посібник «Фізико-хімічні основи розвитку гасіння пожеж горючих рідин»

Кафедра спеціальної хімії та хімічної технології факультету оперативно-рятувальних сил НУЦЗ України випустила з друку та передала до бібліотечного фонду Національного університету цивільного захисту України навчальний посібник «Фізико-хімічні основи розвитку гасіння пожеж горючих рідин» авторів Трегубова Д.Г., Дадашова І.Ф., Мінської Н.В., Гапон Ю.К., Чиркіної-Харламової М.А.

Кафедра спеціальної хімії та хімічної технології факультету оперативно рятувальних сил випустила з друку та передала до бібліотечного фонду Національного університету цивільного захисту України навчальний посібник «Фізико-хімічні основи розвитку гасіння пожеж горючих рідин» авторів Трегубова Д.Г., Дадашова І.Ф., Мінської Н.В., Гапон Ю.К., Чиркіної-Харламової М.А. для освітніх компонент «Теорія розвитку та припинення горіння» та «Теорія горіння та вибуху» для здобувачів денної та заочної форм навчання за першим (бакалаврським) рівнем освіти за освітньо-професійними програмами: «Пожежна безпека», «Пожежогасіння та аварійно-рятувальні роботи», «Радіаційний та хімічний захист»,«Цивільний захист», «Інженерне забезпечення саперних, піротехнічних та вибухових робіт», «Охорона праці»

У навчальному посібнику узагальнено відомості щодо умов виникнення пожежної небезпеки рідин, умов та режимів виникнення горіння рідин, особливостей різних типів пожеж рідин, особливостей розвитку та запобігання каскадного механізму розповсюдження масштабних пожеж, сучасних та перспективних методів гасіння пожеж рідин.