В НУЦЗ України розпочато цикл додаткових виїзних практичних занять на об’єктах культурного та господарчого призначення у м. Черкаси

В Національному університеті цивільного захисту України на факультеті пожежної безпеки організовано, підготовлено та розпочато цикл додаткових виїзних практичних занять на об’єктах культурного та господарчого призначення у м. Черкаси. Так, 19 березня науково-педагогічні працівники кафедри автоматичних систем безпеки та інформаційних технологій університету В’ячеслав Дурєєв та Олексій Антошкін провели заняття щодо практичного обґрунтування вибору засобів пожежної сигналізації, систем пожежогасіння та вогнегасної речовини комунального закладу «Черкаський академічний обласний український музично-драматичний театр імені Т.Г. Шевченка». Наочне застосування протипожежного обладнаня реального об’єкту, а саме: систем раннього виявлення, локалізації та автоматичного гасіння пожежі, його номенклатури та умов застосування в разі виникнення надзвичайної ситуації -   дозволить майбутнім випускникам НУЦЗ України в повному обсязі вивчити роботу систем протипожежного захисту для використання набутих знань у подальшій службі в лавах ДСНС України.