В НУЦЗ України відбулися заходи з нагоди 38-х роковин трагедії на Чорнобильській АЕС

25-26 квітня в Національному університеті цивільного захисту України відбулися заходи  з нагоди 38-х роковин трагедії на Чорнобильській АЕС.

25 квітня ліквідатор наслідків аварії на ЧАЕС, професор кафедри пожежної тактики та аварійно-рятувальних робіт, Вогнеборець з великої літери Микола Шкарабура розповів курсантам ЧІПБ та НУЦЗ України про подвиг людей, які, ризикуючи власним життям і здоров’ям, врятували світ від атомного лиха. Присутні слухали авторські твори Миколи Григоровича, де згадуються друзі, з якими працював разом, ліквідовуючи наслідки страшної аварії.

26 квітня біля Монумента Героям Чорнобиля працівники та курсанти НУЦЗ України та ЧІПБ хвилиною мовчання вшанували пам’ять усіх ліквідаторів, які, жертвуючи власним життям, захистили людство від підступної радіації.

Перед присутніми виступив Микола Шкарабура і поділився своїми спогадами про страшну трагедію.

Завершилися заходи покладанням квітів до Монумента Героям Чорнобиля, на якому викарбовано прізвища 357 випускників ЧІПБ - ліквідаторів аварії та її наслідків.

Національний університет цивільного захисту України, за офіційними матеріалами сайту ЧІПБ