В НУЦЗ України відбувся тематичний лекторій з нагоди відзначення дня народження видатної української поетеси Ліни Костенко

20 березня з нагоди відзначення дня народження видатної української поетеси Ліни Костенко для здобувачів вищої освіти Національного університет цивільного захисту України було проведено тематичний лекторій.

Під час заходу майбутні рятувальники ознайомилися з біографією української поетеси-шістдесятниці та продекламувати найвідоміші вірші письменниці.

Ліна Костенко – беззаперечний моральний авторитет для багатьох українців, адже за свій вік не заплямувала себе компромісами з жодною владою. У неї завжди вистачало сміливості дивитися правді в очі й казати категоричне «ні» підлості, брехні, зрадництву. Її поезія – це позиція, вчинок.